poslední aktualizace: 2018-04-25 Úvodní stránka
  Česká republika
cz en Join Now   -  Contact Us   -  ACFE.com 

 
Členství v ACFE

Jako člen ACFE získáte řadu cenných výhod, které Vám pomohou ve Vašem profesním a kariérním rozvoji. K těmto výhodám patří přístup ke službám a zdrojům určeným pouze pro členy nebo slevy na řadu hodnotných produktů ACFE. Členem se může stát každý, kdo splní kvalifikační předpoklady a prakticky nebo pedagogicky se zabývá nebo má zájem se zabývat prevencí a odhalováním podvodů a obranou proti nim. Nejlepší příležitost se přihlásit je právě teď!

Máte-li jakékoli dotazy k možnosti získání členství nebo obecně ke školení a certifikaci v oblasti boje proti podvodům, bez váhání se na nás prosím obraťte.

Členství v pobočce pro Českou republiku

Naše pobočka se zaměřuje na organizování přednášek, akcí vhodných k udržování a získávání profesních kontaktů a seminářů průběžného odborného vzdělávání. Odborné semináře se týkají témat, jako jsou například:

  • Prevence podvodů
  • Zásady vyšetřování podvodů
  • Vedení interních vyšetřování
  • Podvody ve finančních institucích
  • Interní podvody a auditor
  • Techniky vedení pohovorů
  • Podvody v oblasti nákupu a zadávání zakázek
  • E-Fraud: Prevence a odhalování podvodů páchaných s využitím technologií

Financování pobočky ACFE pro Českou republiku

Podobně jako všechny místní pobočky po celém světě vybíráme členské poplatky, které pak používáme na úhradu svých provozních nákladů (tj. pronájem konferenčních místností, marketingové materiály, poplatky). Nezapomeňte prosím, že zároveň nadále trvá i Vaše povinnost platit členské poplatky mateřské organizaci ACFE.

V současné době je naše financování zajišťováno z poplatků členů i nečlenů za účast na našich seminářích a prezentacích. Rádi bychom všechny pozvali na akce pořádané naší místní pobočkou, kde si můžete dále rozvíjet své dovednosti a vědomosti o problematice podvodů a získáte příležitost navázat kontakty s odborníky v našem oboru. Protože jsme nezisková organizace, svou účastí rovněž přímo podpoříte krytí provozních výdajů a nákladů na pořádání dalších akcí v budoucnosti. Úhrada poplatků za předem oznámené semináře a prezentace bude přijímána pouze v hotovosti.

 
©2012 Association of Certified Fraud Examiners. All rights reserved. The ACFE logo is a trademark owned by the Association of Certified Fraud Examiners, Inc.